// BİZ KİMİZ?

PROINFO
DANIŞMANLIK

Proinfo Danışmanlık, yabancı izinleri yasa ve uygulama kurallarını çok iyi bilen güçlü uzman kadrosuna sahiptir. Proinfo her arandığında, hizmet verilen her konu ile ilgili uzman personelleriyle hizmetinize hazırdır.

Güvenilirlik

Hızlı Destek

Müşteri Odaklılık

Doğruluk

Sürekli Gelişim

Sürdürülebilirlik

+
Aktif İşlem
+
Tamamlanan Danışmanlık
+
Şirket
+
Yıllık Tecrübe
// PROINFO DANIŞMANLIK

AYRICALIKLARIMIZ

Profesyonel Kadro

Müşterilerimizin menfaatlerini ön planda tutarak, güvenilir, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, her biri konularında uzman danışman ekip arkadaşlarımız ile sizlere sektördeki en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sadece siz değerli müşterilerimizin bizi bir adım daha ileriye taşıyacağının bilinciyle sizlere hizmet vermekteyiz.

7 / 24 Destek

Mevcut işlemleriniz ile ilgili tüm gelişmelerden sizi anlık olarak haberdar etmenin yanı sıra, kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak uzman kadromuza 7/24 telefon ve mail yolu ile ulaşma imkanı sadece Proinfo Kurumsal Danışmanlıkta

Ücretsiz Ek Hizmetler

Firmamızdan Çalışma İzni Başvurusu konusunda hizmet almanız halinde, çalışma izni onayının ardından yasal zorunluluğunuz olan personelinizin SGK işlemlerini, devlet teşviklerinden yararlanılacak şekilde yaparak SGK prim ödemelerinizi neredeyse yarı yarıya indirmenin yanında izin süresi boyunca danışmanlık vererek personelinizin izin iptal, kart yenileme vb. tüm işlemlerini ek ücret talep etmeden yapmaktayız.

Güncel ve Güvenilir Bilgi

Ankara merkezli bir firma oluşumuz başvuru dosyalarınızı Bakanlığa, bizzat elden teslim etmemize ve dosyanızı inceleyen uzmanlarla birebir görüşerek işlem süresini kısaltmamıza imkan sağlamanın yanı sıra, mevzuatta ve uygulamadaki yenilikler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Para ve Zaman Tasarrufu

İçinden çıkılamayan mevzuat bilgilerini bir tarafa bırakarak mevcut durumunuzda sizin için en uygun işlemin tespitini yaparak mümkün olan en kısa sürede sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Bizi yetkilendirmeniz halinde online başvurunuzu, Bakanlığa evrak tesliminizi ve izinleriniz çıkana kadarki süreç boyunca dosya takibinizi gerçekleştirerek zaman ve para kayıplarınızın önüne geçiyoruz.​

%100 Para İade Garantisi

Çalışma izni başvurularınızın Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğünce olumsuz değerlendirilmesi halinde ödenen danışmanlık ücretinin tamamını tarafınıza Proinfo Danışmanlık tarafından iade edilir.

KURUMSAL

 

Hakkımızda

Uluslararası yatırımcılar için cazibe merkezi olmaya devam eden ülkemizde, günden güne büyüyen yabancı yatırım ve bu büyümeyi destekleyen yabancı personellerin Türkiye’de istihdama katkı sağlayabilmeleri ve bununla beraber ülkemizde ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücü taleplerinin karşılayabilmesi düşüncesinden yola çıkılarak firmamız 2006 yılında Ankara’da faaliyete geçmiştir. 2006 yılından bugüne kadar, müşterilerimizin menfaatlerini ön planda tutarak, güvenilir, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, her biri konularında uzman danışman ekip arkadaşlarımız ile Türkiye’de farklı sektörlerde faaliyet gösteren yabancı ve yerli sermayeli çok sayıda şirket, yabancı şirket çalışanı ve ev hizmetlerinde faaliyet gösteren çok sayıda yabancı işçiye, yabancıların çalışma izinleri alanında hizmet vermiş bulunmaktadır.

Misyon

Ülkemize yapılan yabancı yatırımın ve bu yatırımın destekçisi olan yabancı personellerin ülkemizde istihdamı sırasında yaşanan problemlerini ortadan kaldırarak, tecrübemiz ve güncel mevzuat bilgimiz doğrultusunda, devlet kurumlarında gerçekleştirecekleri işlemleri sırasında doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmalarına yönelik danışmanlık hizmetini sağlayarak zaman, para ve iş gücü kayıplarını önlemek.

Vizyon

Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin ve özel kişilerin, yabancı personel istihdamı ihtiyaçlarının karşılanmasında çözüm ortağı olarak uzun vadede hizmet sağlayarak yabancı personel çalışma izini konusunda Türkiye’de akla gelen ilk firmalar arasında yerimizi alarak, ülkemizin ekonomik gelişimine katkı sağlamak.

// Bize ulaşın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız

Danışmanlık İhtiyacınız mı var?

HEMEN ARA
OFİSİMİZ