HABERLER » Proinfo Destek

7/24 Destek
Mevcut işlemleriniz ile ilgili tüm gelişmelerden sizi anlık olarak haberdar etmenin yanı sıra, kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak uzman kadromuza 7/24 telefon ve mail yolu ile ulaşma imkanı sadece Proinfo Danışmanlıkta.

Profesyonel Kadro
Müşterilerimizin menfaatlerini ön planda tutarak, güvenilir, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, her biri konularında uzman danışman ekip arkadaşlarımız ile sizlere sektördeki en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sadece siz değerli müşterilerimizin bizi bir adım daha ileriye taşıyacağının bilinciyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Güncel ve Güvenilir Bilgi
Ankara merkezli bir firma oluşumuz başvuru dosyalarınızı Bakanlığa, bizzat elden teslim etmemize ve dosyanızı inceleyen uzmanlarla birebir görüşerek işlem süresini kısaltmamıza imkan sağlamanın yanı sıra, mevzuatta ve uygulamadaki yenilikler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Para ve zaman kayıplarınızı ortadan kaldırıyoruz.
İçinden çıkılamayan mevzuat bilgilerini bir tarafa bırakarak mevcut durumunuzda sizin için en uygun işlemin tespitini yaparak mümkün olan en kısa sürede sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Bizi yetkilendirmeniz halinde online başvurunuzu, Bakanlığa evrak tesliminizi ve izinleriniz çıkana kadarki süreç boyunca dosya takibinizi gerçekleştirerek zaman ve para kayıplarınızın önüne geçiyoruz.